ניו יורק

, וודמיר ,גרייטנק ,סקרסדייל, ברוקלין

וודמיר:

קהילת וודמיר שוכנת בלונג איילנד ניו יורק. קהילה אורתודוקסית תורנית עם אהדת ארץ ישראל. הקהילה גדולה ופשוטה, סניף בני עקיבא הוא חלק מקהילת Young Israel of Woodmere ועובדים בשיתוף פעולה מדהים וגם עם עצמאות מאוד גדולה. צוות המדריכים גדול ופעיל, ומחכה לעשיה ולצמיחה הנהגתית של השליחות. השליחות עובדות גם בבית הספר HALB ביום יום ומביאות לשם את הציונות והעברית באופן פתוח. בית הספר שותה בצמא את מה שיש לבנות להציע.

גרייטנק:.
גרייטנק, ניו יורק מורכבת מכמה קהילות עדות המזרח (פרסים, משהדים). הקהילה שבני עקיבא פועלת בה היא קהילת Great Neck synagogue, קהילה חמה ואמידה. הפעילות של שליחות בנ"ע התחילה לפני כשנה (תשע"ו) וממשיכה לפעול בגדול, הקהילה משפחתית מאוד מקבלת ומחפשת את הזיקה לישראל. השליחות שלנו נותנות את המענה הטוב ביותר לצורך הזה, וגם הנוער דורש את המקום שלהם בעשיה ציונית ומשמעותית. השליחות עובודות ביום יום בבית ספרNorth shore  בית ספר מדהים, עם דגש מיוחד על עשיה ציונית וחיבור לארץ הקודש בצורה חוויתית

סקסדייל:

קהילת סקסדייל שוכנת בניו יורק, קהילה ליברלית ופתוחה לציבור הדתי אורתודוקסי. השליחות הינן הרוח של הקהילה בכל מובן שהוא בתחום הציונות והנוער, על השליחות כאן משימה מאוד חשובה של הבאת המעבר לקהילה והעצמת הנוער של בני עקיבא והנעתו לעשיה. השליחות עובדות בבית הספר המקומי Westchester Day School, גם שם השליחות הן הרוח הציונית שנושבת בבית ספר.

 

 

 

תנועת בני עקיבא העולמית
מכון שטראוס- עמיאל