שליחים מספרים

שליחי תנועת בנ"ע העולמית באוסטרליה

מלבד העשייה החשובה (מאוד!) למען עם ישראל, השליחות היא הזדמנות יוצאת דופן לראות עולם! התמונות מהטיול של משפחת לביא למשל- שליחי בני עקיבא לקהילה היהודית בפרת' אוסטרליה - לגמרי מעוררות השראה :) 
רוצים גם אתם?מוזמנים לבחור את מסלול השליחות המתאים לכם וצאו למסע המשמעותי ביותר בחיים. 


 

סיפור חמוד מגרמניה :)

"במסגרת השליחות, החלטנו שפעמיים בשבוע אנחנו נכנסות לגן לשעה לימוד עברית ויהדות וחצי שעה ארוחת בוקר וברכת המזון.
כיוון שמדובר בילדים קטנים, אנחנו משתדלות לתבל את הלימוד בציורים, שירים, וסיפורים. 
בקריאת מגילה ,פגשתי את אחת הילדות מהקבוצה שלי בגן שרצה לקראתי, והראתה לי את התחפושת שלה בהתלהבות! אמא שלה הגיעה אחריה, מסתבר שהיא יודעת מעט עברית. במשפט מתובל עברית-גרמנית היא אמרה לי- "את בתאל? אני חייבת לשאול אותך משהו. נטלי לא מפסיקה לדבר עלייך ועל מה שאת מלמדת בגן .כמו שאת רואה אני מדברת מעט עברית... אבל אני מוכרחה להבין - מה זה מותניים?!"
Batel Weiss' שליחה בגרמניה.

בתמונה, פעילות מקסימה של שליחות Bnei Akiva & Lavi Düsseldorf בגן. יש בדיסלדרוף ילדים קטנים שזוכים לינוק ערכים יהודיים וישראליים, והכל בזכותן...!
#שליחותאמיתית

 

 

שליח מכון עמיאל לשעבר מספר:

"קהילות ובודדים מחפשים את משמעותם היהודית, רוצים לחזור למסורת. הם מעוניינים מצד אחד בחיבור וקשר עמוק עם המקורות אך מצד שני אינם מעוניינים בניתוק מחיי המעשה. בוגרי הציונות הדתית הם שיוכלו לחבר אנשים אלו לתורה ולזהות יהודית תוך שמירה על אורח חיים מודרני" (מתוך הכתבה)

שליח לשעבר העובד כיום במכון Straus Amiel / Beren Amiel - שטראוס עמיאל / ברן עמיאל מספר על המפגש שלו עם ג'וש, הסטודנט הנוצרי שגילה את יהדותו, ומסביר לנו  מדוע העולם היהודי לא יכול להמשיך להתקיים בלי השליחות בתפוצות. לחצו לכתבה המלאה בערוץ 7:

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/341724